0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Sıla'nın Yeni Albümü Acı!

Uzun süredir medyada yaptığı müzikten çok ilişkileri ile gündemden düşmeyen Sıla Gençoğlu, yeni albümü Acı'yı 2019 Mart ayında sevenleriyle buluşturdu. 4 şarkıdan oluşan albümde enstrümantel bir şarkı olan Ağrı'nın yanında Sabır ve Medet şarkıları ve Sabır (Club Remix) versiyonu bulunmaktadır.
Sıla'nın Yeni Albümü Acı! - 1

Albümün ilk şarkısı 40 saniyelik enstrümantel bir şarkı olan Ağrı şarkısıdır. Bunun yanında albümdeki Sabır ve Medet şarkılarının sözlerini Sıla kendi yazmıştır. Medet şarkısının müziği ise Sezen Aksu'ya aittir. Sıla yeni albümü için aşağıdaki sözleri söylemiştir:

"Bugüne kadar benim adıma bilgilendirici basın bültenleri aldınız. Bu defa ben yazayım istedim. Üretim hayatımda kalbimi ve zihnimi dinç ve aydınlık tutan nadir dinamiklerden biri. Hali hazırda geldiğimiz noktada tüketim de bir o kadar hızlı ve sabırsız. Güncel ve çağdaş kalabilmek adına yeniliğe doğru yola çıkmanın bizim için doğru olacağını düşündüm, düşündük. Şarkılarımızı, duygu ve düşüncelerimizi sizlere yavaş zerk etme yolunda kanaat getirdik. Albümümüzü dörde böldük. Herbiri tek kelimeden oluşuyor. Planlamamıza şayet hayat karışmazsa bir sene içinde bu dört kelimenin arkadaşlığıyla bir cümle benden size hediye olacak. İlk kelamımız “ACI”. Acı, “Ağrı”, “Sabır” ve “Medet”ten oluşuyor. Sizlerle 1 Mart’ta buluşacaklar. Beğeneceğiniz umuduyla hepinizi can-ı gönülden kucaklıyorum."

SILA ACI ALBÜMÜ ŞARKILARI

  1. Ağrı
  2. Sabır
  3. Medet
  4. Sabır (Club Remix)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yazılmamış.

Yorum Bırakın