0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Ebru Gündeş'ten Aşık Albümü

Ebru Gündeş'ten Aşık Albümü
Ebru Gündeş, Türk arabesk müziğinin en başarılı seslerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda evliliğinden dolayı sürekli medya önündeydi, son dönemde ise artık özel yaşantısı ile medyada çok az yer alıyor. 2019 yılının başında da yeni albümü Aşık'la tekrar sevenleriyle buluştu. Albümde birbirinden güzel 12 tane şarkı yer almaktadır.

Buray'dan Kehanet Albümü!

Buray'dan Kehanet Albümü!
Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, 3. stüdyo albümü “KEHANET”i Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Gözde Ançel ile müzikal işbirliğini bu albümde de sürdüren Buray; albümdeki tüm besteleri Gözde Ançel'le birlikte hazırlarken, şarkı sözlerini de yine "müzik yoldaşım" diye tabir ettiği Ançel'e emanet etti.

İlhan Şeşen'e 47. Yılında Hediyem Albümü!

İlhan Şeşen'e 47. Yılında Hediyem Albümü!
Usta müzisyen İlhan Şeşen'in uzun uğraşlar sonucunda yaklaşık iki yılda tamamladığı, sanat kariyerinin 47. yılında çıkardığı "Hediyem" adını verdiği tribüte albümü Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşuyor.

Gülnur Gökçe - İçimdeki Ses Albümü

Gülnur Gökçe - İçimdeki Ses Albümü
Ülkemizi Eurovision ses yarışmasında da temsil etmiş olan Gülnur Gökçe, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve değerli müzisyenler ile hazırladığı “İçimdeki Ses”i, Garaj Müzik etiketi ile 14 Eylül’de yayınlandı. 10 türkünün batı formlarında hazırlandığı albümde; Emre Bayar, Firuz İsmailzade, Temel Zümrüt’ün düzenlemeleri bulunuyor.

Sezen Aksu - Demo Albümü

Sezen Aksu - Demo Albümü
Sezen Aksu, Türk müziğine sayısız eser vermiş ve Minik Serçe olarak da ün salmış bir şarkıcıdır. Kendi eserlerinin yanısıra birçok sanatçıya da şarkılarını vermiştir. 2018 yılında Sezen Aksu Demo adlı albümünü sevenleriyle buluşturdu. Bu albümde diğer şarkıcılara verdiği şarkılarını seslendirdi ve albüm youtube üzerinden sevenlerine sunuldu.