0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Berkay'ın 2017 Yılı Albümü: Yansıma

Pop müziğin başarılı ismi Berkay, 2017 yılında yeni albümü Yansıma ile sevenleriyle buluştu. Albümün çıkış şarkısı olarak da kısa sürede 1.5 milyon üzerinde izlenmeye ulaşan Yaz şarkısını seçti.
Berkay'ın 2017 Yılı Albümü: Yansıma - 1

Berkay, Türk pop müziğine yaptığı katkılar ve üretkenliği ile büyük bir beğeni toplamıştır. 4 yıl sonra çıkardığı yeni albümü Yansıma'da ünlü sanatçılar ile birlikte kendi şarkılarının da bulunduğu 13 şarkılık bir çalışma ortaya koymuştur. Avrupa Müzik etiketiyle piyasaya sunulan albümde Alper Narman, Aydın Kara, Çağrı Telkıvıran, Fatih Doğangil, Hakan Altun, Isra Gülümser, Murat Güneş, Oğuz Yılmaz, Onur Özdemir, Sezen Aksu, Sinan Akçil, Soner Sarıkabadayı ve Yılmaz Taner gibi birbirinden ünlü sanatçılar da Berkay'a kakıda bulunmuştur. 

Berkay'ın özellikle çıkış şarkısı olan Yaz şarkısı büyük beğeni topladı. Yaz dönemine girdiğimiz dönemde çıkarılan şarkı 1.5 milyon üzerinde dinlenme sayısına ulaşmıştır. Ayrıca radyolarda da çok kez istek listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Albümdeki bütün şarkıların sözlerini ve resmi videolarını sarki-sozleri.com Berkay Şarkı Sözleri olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

Berkay - Yansıma Albümü Şarkıları

 1. Ey Aşk
 2. Ben Yaşarım
 3. Yaz
 4. Bu Kadar Mı?
 5. Yanıyor Muyuz Gençler?
 6. Teslim
 7. Bana Sen Gel
 8. Açık Ara
 9. Sevdim
 10. Dünya
 11. Tamamsa Tamam
 12. Bizi Yorma
 13. Fena Severim

Yorumlar

Henüz hiç yorum yazılmamış.

Yorum Bırakın