0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Demet Akalın'ın Ses Kes Şarkısının Klibi Türkiye'de Çekilecek!

Emrah Karaduman, Bombarduman albümü içerisinde birbirinden güzel şarkıları topladı. Şimdiye kadar Sürgün Aşkımız, Dipsiz Kuyum ve En Güzel Yenilgim şarkılarına klip çekildi. Sırada da Demet Akalın'ın seslendirdiği Ses Kes şarkısı var. Klip için başlangıçta Amerika'da klip çekileceği belirtilmişti fakat son anda şartlar değişti ve klibin Türkiye'de çekilmesine karar verildi.
Demet Akalın'ın Ses Kes Şarkısının Klibi Türkiye'de Çekilecek! - 1

Emrah Karaduman Bombarduman albümü ile büyük bir beğeni topladı diyebiliriz. Albümdeki her şarkı hit oldu şimdiye kadar. İlk olarak Derya Uluğ Sürgün Aşkımız şarkısını seslendirdi. Bu şarkının 5 gün önce yayınlanan video klibi 6 milyon izlenmeye ulaştı. İkinci şarkı olarak da pop müziğin yüDemetkselen yıldızı Aleyna Tilki ile Dipsiz Kuyum şarkısını seslendirdi. Aleyna Tilki hangi şarkıyı söylerse söylesin milyonlarca izlenmeye ulaşıyor zaten, 2 hafta önce yayınlanan video klip, youtube platformunda 50 milyonun üzerinde izlenmeye ulaştı. Albümdeki üçüncü şarkının ise Ebru Yaşar'ın seslendirdiği En Güzel Yenilgim şarkısı olduğunu öğrendik. 4 gün önce yayınlanan yeni video klip, youtube'da 2.4 milyon kez izlenmiş.

Sırada ise Demet Akalın'ın seslendirdiği Ses Kes şarkısı yer alıyor. Sitemize şarkı sözlerini de eklediğimiz şarkıya video klip çekilecek fakat video klipte beklenmeyen bir gelişme olduğu için planlarda değişiklik oldu. Medyadaki son dönemdeki en önemli magazin gelişmesi olarak Demet Akalın'ın boşanması haberi dolaşıyor. Bilindiği gibi Okan Kurt ve Demet Akalın'ın evine gelen hacizden sonra Demet Akalın evliliğine son verdi. Bunun en büyük nedeni olarak da kızı Hira'yı gösterdi. 

Demet Akalın'ın seslendirdiği Ses Kes şarkısının klibinin başlangıçta Amerika'da çekilmesi planlanmıştı fakat Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt, Demet Akalın'ın kızı Hira'yı Amerika'ya götürmesine izin vermedi. Demet Akalın'ın, kızını yanına almadan Amerika'ya gitmek istememesinden dolayı da klibin Amerika'da çekilme planı iptal oldu. Klibin Türkiye'de çekilmesine karar verildi ve klibin yönetmenliğini ise Aleyna Tilki yapacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yazılmamış.

Yorum Bırakın